Fiendfyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hogwarts Görevli Alımları

+4
Valaraine Ophelia Madolen
Dominique Lûthien
Mirjana Jeftanovic
Marcus Leonard Clayton
8 posters
YazarMesaj
Marcus Leonard Clayton

Marcus Leonard Clayton

Gerçek Adı : Quaresma.

Hogwarts Görevli Alımları Empty
MesajKonu: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimeÇarş. 06 Ekim 2010, 16:00

Hogwarts şatosunda görevli olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Şimdi tek yapmanız gereken, aşağıdaki formu doldurmak. Yalnızca bir kütüphane sorumlusu, bir hademe ve bir bekçi olacağını unutmayarak, Hogwarts çalışanları kadrosuna bakmayı unutmayın.

Kod:
[size=11][b]Karakterin Tam Adı:[/b]
[b]Günlük Aktiflik Süresi:[/b]
[b]Örnek Rol Oyunu:[/b][/size]
Mirjana Jeftanovic
Hogwarts Hademesi
Hogwarts Hademesi
Mirjana Jeftanovic

Gerçek Adı : Passive.
Mücadele Tarafı : Kargalar.
Belirgin Özellikleri : Altı tane dil biliyor, daha ne?

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 15:57

Karakterin Tam Adı: Mirjana Drago Jeftanovic
Günlük Aktiflik Süresi: İki, üç saat civarı.
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:

On altı yaşında bir hademe olacağım, sorun olmaz sanırım?
Dominique Lûthien
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Dominique Lûthien

Mücadele Tarafı : W.T.C.
RP Sevgilisi : Peace.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 16:15

Mirjana Jeftanovic demiş ki:
Karakterin Tam Adı: Mirjana Drago Jeftanovic
Günlük Aktiflik Süresi: İki, üç saat civarı.
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:

On altı yaşında bir hademe olacağım, sorun olmaz sanırım?

Sayın Mirjana, 16 yaşında hademe olmanız kurgu gereği uygun olsa da Hogwarts'ın yapısını düşünürsek pekte uygun olmaz. Nedeni de Okul Müdürü'nün o yaşta ve insan olarak -yani vampir ya da doğa üstü başka bir yaratık olmadan adem soyundan gelen biri olarak ki bu yaratıkların okulda bulunması da yasaktır- sizin için çalışma izni vereceğini sanmıyorum. Eğer ki yaşınızı uygun bir kritere getirirseniz dilediğiniz rütbeyi verelim.
Mirjana Jeftanovic
Hogwarts Hademesi
Hogwarts Hademesi
Mirjana Jeftanovic

Gerçek Adı : Passive.
Mücadele Tarafı : Kargalar.
Belirgin Özellikleri : Altı tane dil biliyor, daha ne?

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 16:18

Pekala, o zaman on dokuz yaşına çıkarıyorum.
Dominique Lûthien
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Dominique Lûthien

Mücadele Tarafı : W.T.C.
RP Sevgilisi : Peace.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 16:20

Mirjana Jeftanovic demiş ki:
Pekala, o zaman on dokuz yaşına çıkarıyorum.

Rütbeniz veriliyor.^^
Kütüphane Sorumlusu
Kütüphane Sorumlusu

Gerçek Adı : Eylül
Mücadele Tarafı : Bilgelik
Belirgin Özellikleri : Hırslı

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimeC.tesi 30 Ekim 2010, 21:16

kütüphane sorumlusu olmak istiyorum.

Karakterin Tam Adı: Valaraine Ophelia Madolen
Günlük Aktiflik Süresi: hafta içi maksimum 2 saat hafta sonu sınırsız.
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:
RàzìèL StormFury
Vampir Kontu
Vampir Kontu
RàzìèL StormFury

Mücadele Tarafı : Countess
RP Sevgilisi : My unholy blessing, Claudia Johannes Varjus

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimeC.tesi 30 Ekim 2010, 21:57

Rütbeniz veriliyor.
Feronia Lilith Davis
Şifacı
Şifacı
Feronia Lilith Davis

Gerçek Adı : Büşra
Mücadele Tarafı : İlaçlar *-*
Belirgin Özellikleri : Peter Pan sendromu*
RP Sevgilisi : Nutella'sı ona yeter...

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimePtsi 01 Kas. 2010, 18:08

Karakterin Tam Adı: Anna Maria Benson
Günlük Aktiflik Süresi: İki-Üç Saat
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:
Şifacı olmak istiyorum. ^^
Chanelle Schraubus
Hogwarts Bekçisi
Hogwarts Bekçisi
Chanelle Schraubus

Gerçek Adı : Ela.
Mücadele Tarafı : Sessizlik.
Belirgin Özellikleri : Oldukça naziktir, yine de herkese karşı mesafeli davranır, birini çok iyi tanımadan asla yaklaşmaz.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimePtsi 01 Kas. 2010, 19:27

Kütüphane Bekçisi olmak istiyorum.
Karakterin Tam Adı: Chanelle Schraubus
Günlük Aktiflik Süresi: 2-3 saat.
Örnek Rol Oyunu:

Soğukluğu derimin altına inen, adeta içime işleyen ıssız koridorlardan yürümeye devam ettim. Yönümü bilmiyordum, nerede olduğum, nereye gittiğim hakkında en ufak bir fikrim bile yoktu. Sadece yürüyordum işte. Bazen sebebi olmadan bir şeyler yapmak iyi geliyordu. Uzun zamandır yapmadığım bir şeydi. Sebebi olmadan, sadece yapmış olmak için. Hogwarts henüz yeni açılmıştı. Onun öncesindeki anılarımı benden başkası bilemezdi. Sebepsiz yere hiçbir şey yapma iznimin olmadığı, kâbus gibi günlerdi. Bu kâbusları yaşatan kişinin adı netti; Kişisel danışmanım olmak için beş yıl önce tutulan Madam Lefepre... Bana göre yüzyıllar, kendisine göre henüz yeni; Hogwarts'dan mezun olmuş bu yaşlı başlı, buruşmuş kadın. Bir muggle olmasına rağmen zekâsıyla Ravenclaw'dan mezun olmuş ve aslında herkesin Ravenclaw olması taraftarı olan biriydi. Nasıl Slytherin'liler safkan olmayanlara karşı düşmanlık besliyorsa, Madam Lefepre de Ravenclaw olmayanlara karşı düşmanlık beslerdi. Özellikle de Slytherin'sen onun yanındayken dünya çok zordu. O, Slytherin'dekilerin beyinlerini kullanmak yerine asalarıyla etrafa ölüm saçan canavarlar olduğunu söylerdi. Ve evet, bu onun için bir hakaretti. Bu yüzden asla sanışmanlık yaptığı çocukların evebeynlerinin Slytherin mensubu olmamış olmasına dikkat ediyordu. Evet, beni de böyle seçmişti. Annem Gryffindor, babam ise Ravenclaw mezunuydu. Madam Lefepre, ailede bir Ravenclaw olduğunu ve diğer üyenin de iyiliğe yatgın olduğunu duyunca, beni asla kaçırmadı ve Hogwarts açılmadan bir ay önce beni kampa aldı. Sürekli ay çok geç kaldık ama ben seni evcilleştirmesini bilirim diyordu ve öğrencilerinden sanki birer hayvanmış gibi bahsediyordu. Bizlere, seçmen şapka başımızdayken aklımızdan geçireceğimiz şeyleri ezberletiyordu, zeka olmadan hiçbir şey olmaz, kötülükten iğreniyorum, mantığım neyi söylerse onu yaparım. Ancak Slytherin olacağımı nerden bilebilirdi? Prensipleri gereği bir kişinin danışmanı olduktan sonra onu asla yarı yolda bırakmazdı. Bu yüzden beni de bırakmadı. Slytherin olduktan sonra beni bir stres atma aracı olarak gördü. Diğer çocukların çok büyük bir kısmı Ravenclaw olmuştu. Arada bir Gryffindor ve Hufflepuff'lar da çıkmıştı ancak Slytherin olan bir tek bendim. Aslında bakılırsa onun ilk ve tek Slytherin öğrencisiydim. Madam Lefepre diğerlerine asla kızamazdı. Yasakları çiğneseler bile. Bu yüzden stresini daima benden çıkarmıştı. Ne de olsa Slytherin'ler kurallara uymayan canavarlardı değil mi? Küçükken bunlar pek sorun yaratmıyordu ancak büyüdükçe işler kötüleşti. Çünkü asiller -evet, Madam Lefepre onlara asiller demem için beni zorluyordu ve demezsem disiplin cezası alıyordum- git gide büyümüş ve yasaklara uymamak konusunda inatçıydılar. Böyle durumlarda Madam Lefepre gelir, beni bulur ve disiplin cezalarını tekrar tekrar uygulardı. En çok da bir tanesini: Zindanlar. Slytherin'lilerin oraya ait oldukları konusunda bir takıntısı vardı. Bu yüzden ne zaman iftiraya uğrasam beni zindanlara hapsederdi. Duvarlardaki taşların sayısı, şekli her zaman ezberimde. Tavanda yetmiş, sağ duvarda elli, sol duvarda elli, arka duvarda ise yetmiş tane var. Artık zindanların yemek menüsünü de ezberlemiştim. Sabahları su. Öğlen su ve artık ekmek. Akşam ise çorba, pilav ve su. Ancak akşam yemeği hiç ziyafet sayılacak kadar çok miktarda olmadı. Pilav her zaman avucum kadar olurdu ve çorba da daima soğuk ve kıvamsızdı. Bu yüzden olacak ki beş sene boyunca üç kere yeme bozukluğu sebebiyle hastahaneye kaldırıldım.

Böyle zamanlarda gelen ailemin yanında ağlamaklı bir yüz ifadesi takınır ve evebeynlerime çok başarılı bir şekilde yalan söylerdi, Slytherin olduğu için halâ çok üzgün. Ona önemi olmadığını söylüyorum ama beni hayal kırıklığına uğrattığı için halâ çok ama çok üzgün. sonra da sanki sinir krizi tutmuşçasına bayılma numarası yapardı ve ailem ona hemen inanırdı. Birkaç kez bu konuşmayı, bayılmanın eşiğindeyken duymuştum. Madam ayıldıktan sonra aileme beni onunla bırakması için adeta yalvarırdı. Beni çok sevdiğini, asla kaybetmek istemediğini söylerdi. Ve evebeynlerim ona tekrar tekrar inanırdı. Olaylar tekrarlanmaya başlayınca nasıl şüphelendiklerini anlayamıyorum. Ancak bildiğim tek şey varsa, bu da Madam Lefepre ve asiller, git gide bir kötüye dönüşmüşlerdi. Slytherin'i suçladıkları şeye, canavarlara. Ve bunu görebilen tek kişi bendim, bu beni oldukça hırpalıyordu. İşte bu yüzdendir ki, Slytherin dışındaki binalardan nefret ediyorum. Bu yüzden diğer binalardakileri gördüğü yerde aşağılamaktan asla çekinmiyorum. Bu yüzden adım huysuza veya kötüye çıkabilir, umrumda bile değil. Tek umrumda olan şey, bana yaşattıkları belaları onlara yaşatmak. Bilmiyorum farkında mı ama Madam Lefepre'nin bana yaşattıkları, beni tamamen kinci birine çevirmişti. Geçmişimin uğursuz gölgesinden silkinerek uzaklaştım. Bu sırada ayak sesleri duydum. Bu seslerin peşine gittim. Evet, bunu yapmamam lazımdı ancak giden kişinin profesör olmadığına emindim. Çünkü ayak sesleri çok kalın değildi. Bu da o kişinin hafif olduğunu gösteriyordu ve profesörlerden hiçbiri bu sesi çıkaramazdı. Sesin peşinden gitmeye devam ettim ve sonunda bir kapıdan girdiğini gördüm. Bu kapının nereye açıldığının bilincindeydim, kelid aynası... Yıllardır, görmek istediklerimden çekinip girmemiştim. Ancak şimdi yabancının görmek istediklerini görmek için o odaya girmek istiyordum. Onunla dalga geçecektim. Hem de feci bir şekilde. Kapıyı yavaşça araladım ve kafamı içeri uzattım. Sarışın bir kızdı gördüğüm. Onu tanıyordum, Aurelia... Ravenclaw'dandı. Ancak yıllardır onunla dalga geçmemiştim. O kızda farklı bir şeyler vardı. Bana feci şekilde kendimi anımsatıyordu. Bu yüzden ona bir şeyler çektirmek istememiştim ancak şu anda alay etmeye oldukça açtım ve etrafta başka kimse de yoktu. Alayımın dozunu biraz düşürerek kendime acı çektirmemeye çalışacaktım. Derken gözyaşını gördüm. İşte bu beni alay etmek için biraz daha kamçıladı çünkü yıllardır inatla ağlamamıştım. Bana yaşatılanlara tepki olan gözyaşlarımı daima içime atmıştım. Bu da daha çok acı çekmeme sabep olmuştu çünkü asiller ve Madam gözyaşı istiyordu. Slytherin'in yenildiğini görmek istiyordu. Bu hırsla odadan içeri süzüldüm ve Aurelia'nın hemen arkasına geçtim. Ne gördüğü umrumda bile değildi. Bunun onda ne denli iz bıraktığını da. Ancak benim yaşadıklarımdan daha kötü bir şey olamazdı. Onu alkışlamaya başladım. Bu alaycı bir alkıştı. Aynı zamanda alaycı bir tebessüm yerleştirdim çehreme. Bir süre bu durum devam ettikten sonra ifademle doğru orantılı bir ses tonuyla konuştum.
"Ah, Aurelia; bu ne duygusal bir tablo. Neredeyse beni de ağlatacaktın!"
Mark Rutledge

Mark Rutledge

Gerçek Adı : Furkan.
Mücadele Tarafı : Hogwarts.
Belirgin Özellikleri : Her zaman uykuluymuş gibi görünür.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimePtsi 01 Kas. 2010, 20:15

Anna Maria Benson'un başvurusu onaylanmıştır.
Chanelle Schraubus, kütüphane bekçiliği gibi bir rütbe bulunmamaktadır. Kütüphane sorumlusu vardır, ancak o da dolu bir mevkidir. Hogwarts çalışanı olarak çalışmak istiyorsanız, seçilebilir tek mevki Hogwarts bekçiliğidir.
Chanelle Schraubus
Hogwarts Bekçisi
Hogwarts Bekçisi
Chanelle Schraubus

Gerçek Adı : Ela.
Mücadele Tarafı : Sessizlik.
Belirgin Özellikleri : Oldukça naziktir, yine de herkese karşı mesafeli davranır, birini çok iyi tanımadan asla yaklaşmaz.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimePtsi 01 Kas. 2010, 20:30

O halde Hogwarts Bekçisi olmak istiyorum.
Mark Rutledge

Mark Rutledge

Gerçek Adı : Furkan.
Mücadele Tarafı : Hogwarts.
Belirgin Özellikleri : Her zaman uykuluymuş gibi görünür.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Görevli Alımları   Hogwarts Görevli Alımları Icon_minitimePtsi 01 Kas. 2010, 20:36

Başvurunuz onaylanmıştır.
Hogwarts kadrosu dolduğundan ötürü, başlık kilitlenmiştir.

Hogwarts Görevli Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hogwarts Çalışanları
» Hogwarts Kadrosu
» Üye Alımları
» Bakanlık Alımları
» Vampir Alımları