Fiendfyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sanatçı Alımları

+14
Léon Guiscard
Nevané Darkthorn
Robin Fernald
Janice Marchant
Eduard Bernand Cleveland
winter schultz
Reine Gregeroit
Dominique Lûthien
Venus Wheel
Clémence Lioméque
RàzìèL StormFury
Bianca Maia Holls
Deeandra J. Summer
Marcus Leonard Clayton
18 posters
YazarMesaj
Marcus Leonard Clayton

Marcus Leonard Clayton

Gerçek Adı : Quaresma.

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeÇarş. 06 Ekim 2010, 16:21

Sanat dünyasına adım atıp, müzisyen, ressam, yazar, oyuncu veya model olmaya karar verdiniz, öyle mi? Vakit kaybetmeden, aşağıdaki formu doldurun öyleyse.

Kod:
[size=11][b]Karakterin Tam Adı:[/b]
[b]İstenilen Rütbe(-ler):[/b]
[b]Günlük Aktiflik Süresi:[/b]
[b]Örnek Rol Oyunu:[/b][/size]
Deeandra J. Summer
Ressam
Ressam
Deeandra J. Summer

Mücadele Tarafı : Karanlık

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePtsi 18 Ekim 2010, 13:50

Karakterin Tam Adı:Deeandra Jenny Summer
İstenilen Rütbe(-ler):Ressam
Günlük Aktiflik Süresi:Gün gün değişir. Bazen bir bazen iki saat.
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:
Marcus Leonard Clayton

Marcus Leonard Clayton

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePtsi 18 Ekim 2010, 16:25

Onaylanmıştır.
Bianca Maia Holls
Stilist
Stilist
Bianca Maia Holls

Gerçek Adı : S.
Mücadele Tarafı : Moda.
Belirgin Özellikleri : Elinin çabukluğu ve tasarımlarının mükemmelliği... Görünüşüde mükemmeldir.
RP Sevgilisi : Çizimleri.

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010, 18:54

Karakterin Tam Adı: Bianca Maia Holls
İstenilen Rütbe(-ler): Stilist/Moda Tasarımcısı
Günlük Aktiflik Süresi: Hmm haftasonları buradayım. Günde de en fazla 2-3 saat. Ama bazen hiç gelemiyorum.
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:
RàzìèL StormFury
Vampir Kontu
Vampir Kontu
RàzìèL StormFury

Mücadele Tarafı : Countess
RP Sevgilisi : My unholy blessing, Claudia Johannes Varjus

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010, 19:36

Onaylanmıştır.
Clémence Lioméque
Fotoğrafçı
Fotoğrafçı
Clémence Lioméque

Gerçek Adı : Ilgaz
Mücadele Tarafı : -
Belirgin Özellikleri : Sweet

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePaz 31 Ekim 2010, 20:28

% Clémence Lioméque
% Fotoğrafçı
% Online işte olabildiğince.
% Darchélia Chapell, Bianca Steriné, Winter Guinness, Daphné Stormrage.... (Sitenin yarısı sanırım benim hehe)
RàzìèL StormFury
Vampir Kontu
Vampir Kontu
RàzìèL StormFury

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePaz 31 Ekim 2010, 20:43

Rütbeniz verildi.
Venus Wheel
Ressam
Ressam
Venus Wheel

Gerçek Adı : Ecc.
Mücadele Tarafı : Fırçalar.
Belirgin Özellikleri : Değişken ruh halleri, iç dünyası.
RP Sevgilisi : Léon benimdir o kadar.

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePtsi 01 Kas. 2010, 23:33

Karakterin Tam Adı: Venus Wheel.
İstenilen Rütbe(-ler): Ressam.
Günlük Aktiflik Süresi: Yeterince.
Örnek Rol Oyunu:
Freja Feodora bana ait.
Dominique Lûthien
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Dominique Lûthien

Mücadele Tarafı : W.T.C.
RP Sevgilisi : Peace.

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePtsi 01 Kas. 2010, 23:39

Joseph Mark Strauss demiş ki:
Rütbeniz verildi.
Reine Gregeroit

Reine Gregeroit

Gerçek Adı : Ezgi
Mücadele Tarafı : Çıkarları^^

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeCuma 05 Kas. 2010, 20:52

Karakterin Tam Adı: Reine Gregeroit
İstenilen Rütbe(-ler): Dansçı
Günlük Aktiflik Süresi: 2-3 saat
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:
RàzìèL StormFury
Vampir Kontu
Vampir Kontu
RàzìèL StormFury

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeCuma 05 Kas. 2010, 22:07

Rütbeniz veriliyor.^^
winter schultz
Fotoğrafçı
Fotoğrafçı

Mücadele Tarafı : Winterizm

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 14:32

Karakterin Tam Adı: Winter Schultz
İstenilen Rütbe(-ler): Fotoğrafçı
Günlük Aktiflik Süresi: 1- 2 saat
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:
Eduard Bernand Cleveland
Yazar
Yazar
Eduard Bernand Cleveland

Gerçek Adı : Eqe#2.
Mücadele Tarafı : *-*

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 15:47

Karakterin Tam Adı:Eduard Bernand Cleveland
İstenilen Rütbe(-ler): Yazar.
Günlük Aktiflik Süresi: 2 Günde 1 ,(Birde olabiliyorsa bakanlık çalışanı için başvurucam ?) 1 saat.
Örnek Rol Oyunu:

Asıl Karakterim Sebastian Théodore'dir , onun başvurusndan bakarsanız sevinirim (:
Marcus Leonard Clayton

Marcus Leonard Clayton

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 19:18

Onaylanmıştır.
Janice Marchant
Fotoğrafçı
Fotoğrafçı
Janice Marchant

Gerçek Adı : Tuşın.
Mücadele Tarafı : .

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePaz 07 Kas. 2010, 14:12

. Janice Marchant
. Fotoğrafçı
. En az 1 saat.
. Larissa Wartiox diğer karakterim.
Dominique Lûthien
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Dominique Lûthien

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePaz 07 Kas. 2010, 14:20

Janice Marchant demiş ki:
. Janice Marchant
. Fotoğrafçı
. En az 1 saat.
. Larissa Wartiox diğer karakterim.

Rütbeniz verilmiştir, iyi rp'ler.^^
Robin Fernald
Büyücü
Büyücü
Robin Fernald

Mücadele Tarafı : Arcanum.
Belirgin Özellikleri : Disiplinli, programlı.

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePtsi 08 Kas. 2010, 22:47

Karakterin Tam Adı: Narcisse Guiscard.
İstenilen Rütbe(-ler): Yönetmen ve Yazar.
Günlük Aktiflik Süresi: (belirsiz)
Örnek Rol Oyunu: Icarus Vidor diğer karakterimdir.
Dominique Lûthien
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Dominique Lûthien

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePtsi 08 Kas. 2010, 22:56

Narcisse Guiscard demiş ki:
Karakterin Tam Adı: Narcisse Guiscard.
İstenilen Rütbe(-ler): Yönetmen ve Yazar.
Örnek Rol Oyunu: Icarus Vidor diğer karakterimdir.

Rütbeniz verildi, iyi rp'ler.
Nevané Darkthorn
Model ve Oyuncu
 Model ve Oyuncu
Nevané Darkthorn

Gerçek Adı : Ilgaz

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePtsi 08 Kas. 2010, 23:20

Karakterin Tam Adı: Nevané Darkthorn
    İstenilen Rütbe(-ler): Model & Oyuncu
    Örnek Rol Oyunu: Darchélia Chapell diğer karakterlerimden biridir.

Léon Guiscard
Oyuncu
 Oyuncu
Léon Guiscard

Mücadele Tarafı : -

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 00:19

Karakterin Tam Adı: Léon Guiscard
İstenilen
Rütbe(-ler): Oyuncu
Örnek Rol Oyunu: Daniel Galadhrim bana aittir.
Dominique Lûthien
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Dominique Lûthien

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 01:25

Rütbeler verildi.^^
Syhmphonie Irene Pratt
Model
Model
Syhmphonie Irene Pratt

Mücadele Tarafı : Çıkarlar söz konusu...
RP Sevgilisi : İstemez ki

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 20:15

Karakterin Tam Adı: Syhmphonie Irene Pratt
İstenilen Rütbe(-ler): Model
Günlük Aktiflik Süresi: 2-3 saat
Örnek Rol Oyunu:
Spoiler:
Mraëlla Châtillon
Oyuncu & Piyanist
Oyuncu & Piyanist
Mraëlla Châtillon

Mücadele Tarafı : iPod.

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 23:42

+Mraëlla Châtillon

+Oyuncu & Piyanist
+En az 2 saat.

Rol oyunu için diğer karakterimin seçmen şapka başvurusuna bakılabilir.

https://fiendfyre.yetkin-forum.com/secmen-apka-f6/jodelle-carlie-myracle-t378.htm
RàzìèL StormFury
Vampir Kontu
Vampir Kontu
RàzìèL StormFury

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 00:45

Dominique Lûthien demiş ki:
Rütbeler verildi.^^
Ovnertã Simonéaux
Moda Tasarımcısı & Çellist
Moda Tasarımcısı & Çellist

Mücadele Tarafı : Çello.

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010, 22:40

Karakterin Tam Adı: Ovnertã Simonéaux.
İstenilen Rütbe(-ler): Moda Tasarımcısı & Çellist.
Günlük Aktiflik Süresi: Her gün aktifim, istediğim kadar.
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:
Dominique Lûthien
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Dominique Lûthien

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeÇarş. 01 Ara. 2010, 16:04

Rütbeniz verildi.^^
Rosepery Dé Querin
Balerin
Balerin

Gerçek Adı : Beni bilen nickimden bilir zaten (:
Belirgin Özellikleri : Belirginlik.
RP Sevgilisi : İstemez.

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimePtsi 27 Ara. 2010, 20:56

Karakterin Tam Adı: Rosepery Dé Querin
İstenilen Rütbe(-ler): Balerin
Günlük Aktiflik Süresi: 1-2 saat
Örnek Rol Oyunu:

Etraf hiç olmadığı kadar sakindi. Acımasız rüzgarların sesi kulaklarımı tırmalıyordu. Üzerimde çoğu yeri yırtılmış, siyah bir elbise vardı. Durumuna bakılırsa pek elbiseyi andırmıyordu, daha çok sokak çocukların giydiği kıyafetlere benziyordu. Zaten içindeki ben de pek ben değil gibiydim. Yorgun bir vaziyette, kaldırımları kırılmış, yıkık dökük evlerin olduğu bir sokaktan geçiyordum. Karanlığın beni sürüklemesiyle gelmiştim bu yere. Neden burada olduğumu bilmeden amaçsızca yürümem bir yana, nasıl kurtulabileceğime dair o aptal düşünceleri kafamdan atmaya çalışıyordum. Hava gittikçe kararıyor gece adeta beni içine çekiyordu. Bir süre sonra önümü göremez hale geleceğimi bile bile, yardım çağırmayı reddediyordu beynim. Benliğime söz geçiremez durumdaydım. Adım atacak halimin kalmamıştı; kendimi yere bıraktım. Hızlı bırakmanın etkisiyle belime aldığım darbe canımı yakmıştı. Ama yine de ayakta durmaktansa, yerde acı çekerek yatmak çok daha huzur vericiydi. Gözlerimi açtığımda gördüğüm tek şey gökyüzü olmuştu; yıldızlarla dolu. Her şeyden uzakta, bambaşka bir dünya; gökyüzü. Kötülüklerin olmadığı, sadece kendinle baş başa kalabileceğin bir yerdir orası, çoğu iyi insanın hayal ettiği… Bir süre sonra tekrar gözlerimi kapattım. Geceyi burada yatarak geçirmek istiyordum. Rahat değildi belki; ama, bir süre düşününce, uzaktı her şeyden, herkesten… Sessizliği dinlemek ninni gibi geliyordu. Neredeyse uykuya dalmak üzereydim ki bir sesle irkildim: ''Rose !'' Kimdi o? Üstelik de bu yerde. Her kimse tam kafamı dinlemeye başlamışken, nasıl oluyor da rahatımı bozabiliyordu? Sinirle ayağa kalktım. ‘''Kimsin !’’ diyerek şiddetle bağırdım. Hafif uyku sersemliği ile tam olarak göremiyordum. Tek farkında olduğum birinin bana yaklaşmakta olduğuydu. Aniden bir el hissettim kolumda. Yavaşça bedenime yayılan bir sıcaklık, daha sonra da gözlerimde beliren masum bir yüz. Süzdüm boydan boya, tam olarak nasıl vaziyette olduğunu göremiyordum ama kim olduğunu bulmuştum. ‘’Norm. Yine mi? Tanrı aşkına, tek olduğum zamanlarımda yanımda olmak zorunda mısın?’’ Gülümsedim. Hoş geldin dercesine sarıldım ilk önce, sonra yanağına ölüm soğukluğu kadar soğuk küçücük bir öpücük kondurdum. Konuşmasını beklediğimi anlaması için gözlerine baktım. Siyah gözleri susmak konusunda ısrarlıydı. Neredeyse duyulmayacak bir ses tonuyla oturmasını söyledim. Kendim kaldırıma otururken onun da yanıma oturuşunu izledim. Sıradan Norm hareketleriydi. Alışmıştım, belki de bilmediğim ve yakın zamanlarda alışacağım davranışları olacaktı. Gözlerimi tekrar karanlığa diktim. Gerçekten de beni burada bulması şaşırtıcıydı. Kimseye haber vermeden çıkmış, iz bırakmadan ilerlemiştim. Ya da en azından ben öyle sanıyordum.

Norm; kaybetmek istemediğim insanlar arasına girmişti çoktandır. Bir kere sıcacıktı; tavırları, konuşması, daha doğrusu kendisiyle. Seviyordum onu işte. Bambaşka biriydi benim için, eşi olmayan bir insan denilebilirdi. Bu tip şaşırtmaları hoşuma gidiyordu. Daima yanımda olacağını belli edercesine, beklenmedik anlarda çıkıp geliyordu. Her kişinin onun gibi birine ihtiyacı vardı. Kendi düşüncelerime gülümsedim. ‘’Bütün gece boyunca konuşmayı düşünmüyor musun?’’ Başım öne doğru eğilmişti. ‘’Yorgunsun. Üstelik çok kötü görünüyorsun, buradan gitsek iyi olacak.’’ diye tepkisini gösterdi. Yorgun olduğumun göze bu kadar battığını bilmiyordum. Ne cevap vereceğimi bilemedim. İstemsizce buraya gelmiştim fakat şimdi hiç gitmek istemiyordum. Adımlarımı o lanet şehre doğru atmaktan nefret ediyordum. Benim dünyam karanlık köşelerdi, sessiz yerler, yalnızlık dolu… ‘’Sen git. Kalmak istiyorum karanlığımla. Anlıyor musun?’’ dedim ve bütün bedenimi boşluğa bırakırcasına uzandım kaldırıma. Norm’un kalkışını gördüğümde gidip gitmeyeceği konusunda tereddüt ettim. Gideceğini sanmıyordum ama her ihtimali göz önünde bulundurmalıydım. Uzun uzun baktı ilk önce. Kaldırıp götürme ihtimali kahkahaya boğdu beni. İçten bir şekilde gülümsemeyi bütün yüzüme dağıttım, sokak adeta sesimden çınlamıştı. Oysa ben takmıyordum bile, hala gülüyordum -nedenli veya nedensiz- kimse de umrumda değildi. Norm bir anda elimden tutarak aniden beni kendine doğru çekti. Bir kaç saniye yerde süründükten sonra ayağa kalktım. Bu olay bana ayakta duracak halim olmadığını göstermişti, kendime hakim olamayarak tekrar yere yığıldım. Karanlıktı nedeni. Günden güne güçleniyordu, bu da beni halsiz bırakıyordu doğal olarak. Yine aklıma bin bir türlü düşünce doluşmuştu. Yapıcak hiçbir şey kalmamıştı acımasızlığa karşı. Günden düne benim de öldüğümü biliyordum. Gülerek verilen tepkiler bile artık olumlu cevap vermiyordu kimseye. Bütün dünyayı etkisi altına almayı başarmıştı; kötülük. Bizimse yapabileceğimiz şey oturup beklemekti; ölümü, sessizce...

Bir süre sonra gecenin ürkütücülüğü, etrafın durgunluğu beni boğmaya başlamıştı. Bunalıyordum. Nefes alımlarım, kalp atışlarım hızlanmıştı. Adeta derin bir suyun altına havaya doğru çıkmaya çalışıyordum. Ama kurtulmuş sayılırdım, Norm sayesinde. Korkunç bakıyordu bana, sanki karşısında ölü bir ceset yatıyordu. Kolumu omzuna atarak kaldırmıştı beni. Yürütmeye çalışıyordu pes etmeden. Yapacak hiçbir şeyim olmamasına rağmen, gücümü toplamaya çalıştım. Sırf ona yardımcı olabilmek için atamadığım adımları daha hızlı atmaya çalıştım; kısacası imkansızı yapmayı denedim. Denedim, olmadı. Bütün ağırlığımı Norm'a yüklemiştim. Başım omzuna düşmüştü, bir anda öleceğimi hissettim. Evet, öldüğümü. Göz kapaklarım daha fazla dayanamadı, yarı kapalı vaziyeti gittikçe tamamen kapanmaya başlamıştı. ''Bırak, ölüyorum ben'' fısıldadım. Duyup duymadığından emin olamadan, belki de son sözlerimi söyledim. Beni bırakmadan olduğu yere oturdu. Otururken başımı bacağına yaslamış, beni de yatırmıştı. Karanlık beni resmen yatalak bırakmış gibiydi. Ayakta bulamadığım mutluluğu yatarken bulabiliyordum, bulabildiğim kadarıyla. Norm'a baktım, alışmışçasına gözleri bana bakıyordu. Bir çok kişiyi kaybetmenin verdiği rahatlık vardı sanki üzerinde. Ne yapacağını biliyor haldeydi. Ben ölecektim ve o da beni tıpkı diğerleri gibi gömecekti toprağa. Sonra sonsuza dek Aydınlık'ıma kavuşacaktım, onun da yanıma gelmesini bekleyecektim usanmadan. Son kez gözlerine bakarak gülümsedim. Onunda gözleri dolmuştu. İlk defa Norm'u ağlarken görüyordum. Halbuki ağlamamasını söylemeyi o kadar çok isterdim ki. Sözler dökülmedi ağzımdan, ne yazık ki çıkmadılar. Ellerimle yavaçşa başını kendime yaklaştırdım. Son kez yanağından öptüm. Öpmem bittiğinde ise çoktan ruhum bedenimden ayrılmıştı. Şimdi ruhumla yaşıyordum, onunla sonsuz olmayı başarmıştım. Norm'un ruhumu göremediğini biliyordum, havaya doğru yükseldim. Beni duymayacağını bile bile konuştum. ''Bedenimi götür Norm. Dilediğin yere.'' Peki ya ruhlar ağlar mıydı? Ben, yaşarken yapamadığım ağlamayı şimdi yapmak istiyordum. Bir anda gözüm karşımda duran iki bedene takıldı; o ve ben. Kucaklamıştı Norm beni, alıp bedenimi götürüyordu. Karışıyordu karanlığa. Arkalarından baktım uzun süre, doyasıya. Tamamen kayboldular, tek duyabildiğim ayak sesleriydi. Daha fazla dayanamayacağımı bilerek beni almalarını söyledim ölümsüzlere. Ruhumu dünyadan uzaklaştırmalarını. Ve yok oldum bu fani dünyadan. Artık Sonsuz Aydınlık'ın Bekçisi idim, ve sonsuza dek Norm'un gelmesini bekleyecektim.
RàzìèL StormFury
Vampir Kontu
Vampir Kontu
RàzìèL StormFury

Sanatçı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Sanatçı Alımları Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 17:01

Onaylandı, rütbeniz veriliyor.

Sanatçı Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üye Alımları
» Kulüp Alımları.
» Bakanlık Alımları
» Vampir Alımları
» Ek Karakter Alımları