Fiendfyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rosalina Lilly Matthews

2 posters
YazarMesaj
Rosalina Lilly Matthews

Rosalina Lilly Matthews

Mücadele Tarafı : Z.A.Y.
Belirgin Özellikleri : Komik ,eğlenceli :D

Rosalina Lilly Matthews Empty
MesajKonu: Rosalina Lilly Matthews   Rosalina Lilly Matthews Icon_minitimeÇarş. 01 Ara. 2010, 20:07

Oyuncunun Adı:(Gerçek Adım):Nazlıcan Katre
Oyuncunun RP Deneyimi:3yıl
İstenilen Sınıf:Gryffindor III sınıf..
Karakterin Tam Adı ve Soyadı:Rosalina Lilly Matthews
Karakteristik Özellikleri:Komik,eğlenceli..
Sevdikleri:Yeni büyüler öğrenmek,büyü yapmak.
Sevmedikleri:Böcekler..
Örnek Rol Oyunu;
Alttaki notu okursanız sevinirim..

Lilith, gece vakti yatağından doğruldu ve gözlerini kısarak aya baktı.Mırıldanarak ''Ne kasvetli bir manzara ama...''Lilith bunları düşünürken kulağına arka odalardan bir tıkırtı sesi geldi.Herhalde kedisi Poffy olmalıydı.Yumuşak, kaşmir tekliklerini ayağına geçirdiğinde terliğin buz gibi kumaşı ayaklarına değiyordu.Lilith'in tüyleri ürperdi birden.Ansızın odasının kapısı açılıverdi ve babası çıkageldi: ''İyi misin Lilith?''Lilith evet anlamında başını salladı.Koridordan gelen titrek ışık odayı aydınlatmaya yetiyordu.Aniden asasına sarıldı Lilith ve babasına doğru asasını doğrulttu ve birkaç gülünç sözcük söyledi ''Petrificus Totalus''
Hafif koşturarak babasının yanına gitti ve ''Demek sensin babamın kılığına bürünen!Seni küçük pis fare!Çok özlü iksir kullanarak beni yanıltacağını mı sandın?Asla söylemeyeceğim sana aradağın şeyin nerede olduğunu!Kendimi bile feda etmeye hazırım.''Lilith hem terlemişti hemde sinirden kıpkırmızı olmuştu.Elinin tersiyle alnını sildi ve yerde yatan kilitlenmiş bedene aldırmadan buz gibi yatağına girdi ve yaprak hışırtılarının sesleriyle uyudu.Sabah güneşinin ışığyla uyanan Lilith, akşam kilitlediği bedenin yerinde olmadığını gördü.Bu başına öncedende geldiği için Bakanlık'a bir baykuş gönderdi.

Öğleden sonra Lilith'in canı çok sıkkındı.Arkadaşları bile onu neşelendirememişti.Ablasının ofisine gitmek istiyordu.Onunla bir aydan beri küstü.Hemen bir otobüse bindi ve Londra sokaklarında ilerlemeye başladı.

Tak tak-
''Kim o?''
''Kim olacak?Ben!''
Lilith aralarında sanki hiç küslük yokmuş gibi ablasına sarıldı.Şaşıran ablasına kaş göz işareti ile ''Bir şey yok'' demeye çalışıyordu.Ablası ise ona hala ısınmamıştı ve Lilith'e karşı nefretle bakıyordu.Ablasının ağzından bir bir kelimeler inmeye başladı ''Bak Lilith, benimle barışmaya çabalama kendini.Annemle babamın ayrılmasının tek nedeni sensin.''Lilith bu sözleri çok öncedende duyduğu için sabrediyordu artık.Ellerini yumruk yaptı ve ağlamalı gözlerle ablasına baktı.Konuşamıyordu.Küçük sırt çantasını aldı ve ablasının ofisinden hıçkıra hıçkıra çıktı.Ah! Muggle sorunları ölümden bile kötüydü Lilith için...Sadece tüm ailesini eski haline getirmek istiyordu ama küçüktü.Kimse onu dinlemiyordu ve Lilith'in elinden hiç birşey gelmiyordu.Lilith'in tek yuvası Hogwarts'tı ve öyle olacaktı.Biliyordu bir gün oradanda gidecekti ama umutluydu.

Yine Eylül ayına gireceklerdi.Hogwarts'a gitme zamanı.Lilith aktardan aldığı tüm iğrenç malzemeleri düzenle hazırlayarak bir poşete atmıştı.Daha sonra bavula koymuştu.Baykuşunuda yanına alacaktı.Cüppesi ile diğer giyeceklerinide başka bir bavula koydu.Bavulunu hazırlamak için büyüye başvurmuyordu.Çünkü kendiside bir Muggle'dı ve bu işleri biliyordu.En son ders gereçlerinide bavuluna koyduktan sonra taşan bavulları kapatmak için küçük bir sihir yaptı.

Hogwarts trenine bindi ve yeni yılı düşünmeye başladı...

İkizimin Rp'sini kopyaladım alttaki notuda okursanız sevinirim...

Not:Ben Elenora Lilith Matthews'in gerçek hayatta ikiziyim ve bu IP adresi durumunu moderatöre bildirdik.
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Mücadele Tarafı : Hogwarts.

Rosalina Lilly Matthews Empty
MesajKonu: Geri: Rosalina Lilly Matthews   Rosalina Lilly Matthews Icon_minitimePaz 05 Ara. 2010, 05:08

III.Sınıf

Gryffindor

Rosalina Lilly Matthews
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elenora Lilith Matthews