Fiendfyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beljean ~

2 posters
YazarMesaj
Stanley Beljean
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Stanley Beljean

Gerçek Adı : G.
Mücadele Tarafı : Bolkahveism.
Belirgin Özellikleri : Kaltak.

Beljean ~  Empty
MesajKonu: Beljean ~    Beljean ~  Icon_minitimePtsi 15 Kas. 2010, 21:19

Oyuncunun Adı: Güneş.
Oyuncunun RP Deneyimi: 4-5 yıl.
İstenilen Sınıf: VI.
Karakterin Tam Adı ve Soyadı: Stanley Joseph Beljean
Karakteristik Özellikleri: Sakin biri sayıldığımı söyleyemem. Sakin olmayı hiç beceremedim, fakat her dakikasında ayrı bir hareket bulunan insanlardan da değilim. Uslu biri de sayılmam. Tamam, annemin beni kurbağaya çevirmemesi için yanlarında uslu duruyorum. Bunu kabul ederim. Kaltak bir çocuk olduğumu kabul ettiğim gibi… O kadar da umursamıyorum aslında milletin hakkımda ne düşündüklerini, fakat şu vicdan denen şey beni sürekli aşağıya çekiyor ve yapmak isteyip de yapamadıklarım listesini sürekli olarak uzatıyor. Babam bile bana “Basit şeyleri bile kumara çevirebilirsin.” derken tüm hayatımı bunun üzerine yapacağımı düşünmemiştir. İtiraf etmeliyim ki o zamanlar bu lafını umursamamıştım ve babam, bana istediğini yaptırmak için küçük çaplı kumarlar oynarken buna alışacağımı da düşünmemiştim. O zamandan beri hayatımı hep oyunlar üzerine kurdum ve onları kazanmaya çalıştım. Ne kadarını kazandığımı bilmiyorum, ama bir şeyleri kumarmış gibi düşünmek hoşuma gidiyor. Sırf bu yüzden hilebaz olduğumu bile söyleyebilirim. Eğer seninle daha önceden konuşmamışsak ve bu bizim resmi olarak ilk konuşmamız ise sana karşı kibar olmayı tercih ederim. Bu, sana daha samimi hissettirir ve kendini daha çok bana açmanı sağlar. Kısaca sahtekâr herifin teki diyebiliriz bana. Söylemeyi unuttum. Eğlenmeyi de severim, hem de fazlasıyla… Aslında o kadar da önemli değil bu söyleyeceğim. Çünkü bunu tanışmadığım insan bile anlayabilir.
Sevdikleri: Kumar, sahtekarlık, düzenbazlık, bilgi sahibi olmak.
Sevmedikleri: İşlerine burun sokulması, emir almak.
Örnek Rol Oyunu;
Spoiler:
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Mücadele Tarafı : Hogwarts.

Beljean ~  Empty
MesajKonu: Geri: Beljean ~    Beljean ~  Icon_minitimePtsi 15 Kas. 2010, 21:21

VI. Sınıf Ravenclaw.

Beljean ~
1 sayfadaki 1 sayfası