Fiendfyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lynnette.

2 posters
YazarMesaj
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Gerçek Adı : Merve.
Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Lynnette.  Empty
MesajKonu: Lynnette.    Lynnette.  Icon_minitimePaz 31 Ekim 2010, 16:44

#Merve.
#Geçen yıl, ilk baharın başında başladım. Yarım yamalak bugünlere kadar geldim işte öyle.
#6.
#Lynnette Heloise Sneaux
#Doğduğu kentin soğuk hava dalgasından olması gerek ki, aşırı derecede soğuk ve mesafelidir. İnatçıdır, tuttuğunu da koparır. Hiç kimseyi önemsemez, yalakalardan nefret ettiği halde; egosunu tatmin edebilecek bir iki kızı muhakkak yanında bulundurur. Çıkarları doğrultusunda arkadaşlık yaptığı bir gerçektir. Egoistliğiyle ün salmıştır, sadece kendini düşünür. Aynı zamanda iki yüzlünün filama taşıyanıdır. Bugün yüzünüze gülüyorsa, yarın size iğrenerek bakabilir. Bir nevi dengesizdir yani. Aynı zaman da kurnazdır da. Kendini asla ezdirmez, ezdirememek için türlü entrikalar çevirir. Bezdirici derecede dedikoducudur. Herkesin arkasından konuşur. Dilinin de kemiği yoktur. Ağzına geleni hiç çekinmeden doğrudan doğruya söyler ayrıca ağzı bozuktur. Erkekleri elinde oynatmayı sever. Onların şehvete olan tutkunluluğunu koz olarak kullanır, onlara istediğini verir ve daima istediğini de alır. Safkanlığının verdiği asillikle kendini herkesten üstün görür. Velhasıl kelam burnu atmosfere de kadar yükselmiştir.

Sevdikleri: Kendisi, sadece kendisi.
Sevmedikleri: Sadakat, bağlılık, pollyannacılık, sessiz ortamlar.

Spoiler:

Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Mücadele Tarafı : Hogwarts.

Lynnette.  Empty
MesajKonu: Geri: Lynnette.    Lynnette.  Icon_minitimePaz 31 Ekim 2010, 17:50

VI. Sınıf, Slytherin.

Lynnette.
1 sayfadaki 1 sayfası