Fiendfyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

III. Kompartıman

2 posters
YazarMesaj
RàzìèL StormFury
Vampir Kontu
Vampir Kontu
RàzìèL StormFury

Mücadele Tarafı : Countess
RP Sevgilisi : My unholy blessing, Claudia Johannes Varjus

III. Kompartıman Empty
MesajKonu: III. Kompartıman   III. Kompartıman Icon_minitimeÇarş. 21 Tem. 2010, 14:05

...
Elena Pearl

Elena Pearl

Mücadele Tarafı : Hufflepuff Stars
Belirgin Özellikleri : Gülümsemesi
RP Sevgilisi : Yok

III. Kompartıman Empty
MesajKonu: Geri: III. Kompartıman   III. Kompartıman Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 22:19

Elena anne ve babasıyla tren istasyonuna gelmişti.Tren istasyonu her zamanki gibi kalabalıktı.Etrafta Hogwarts'ta ilk yılına adım atacak olan küçük çocuklarda vardı.Her birinin yüzünde heyecan ve birazda endişe vardı.Annelerinin elini öyle sıkı tutmuştu ki kimileri, sanki hiç ayrılmak istemezlermiş gibi.
Elena onlara bakıp hafif bi tebessüm etti.O da buradaki ilk gününü hatırlamıştı.Neler olacağından habersiz, nereye gideceğinden ve başına neler gelip neler yaşayacağından habersiz binmişti o trene.Ve işte şimdi 5.sınıfı bitirip 6'ya geçmişti.6 sene geçmişti o günün üstünden.Yaşadığı acılar ve mutluluklarla beraber..
"Elena, hadi artık geç kalma" Annesinin yumuşacık sesiyle irkildi ve annesine döndü.Gitme vakti gelmişti işte.Annesine sıkıca sarılıp yanaklarından öptü ve babasına döndü. "Görüşürüz.Mektup yazıcam size sık sık".Yeni gelen örencilerin arasından sıyrılıp büyük bavuluyla birlikte perondan geçti.İşin bu kısmına bayılıyordu.O duvardan geçmek gerçekten çok zevkliydi.
Bavulunu sürükleyerek trene doğru yürüdü ve bavulunu teslim edip trene bindi.Etraf cıvıl cıvıldı.Yaz boyunca özlediği şeylerden biriydi bu cıvıltı.Kompartımına doğru yürüyordu "Hey, bizim kompartıman neresi? Ben neden bulamıyorum?"

III. Kompartıman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I. Kompartıman
» II. Kompartıman
» IV. Kompartıman